
Pedri
176duels
12.318minuten
25goals
22assists
7.3rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | FC Barcelona | 37 | 2.424 | 3 | 3 | 6.9 | |
| 2021/22 | FC Barcelona | 12 | 888 | 3 | 1 | 7.2 | |
| 2022/23 | FC Barcelona | 26 | 1.981 | 6 | 1 | 7.3 | |
| 2023/24 | FC Barcelona | 24 | 1.481 | 4 | 2 | 7.2 | |
| 2024/25 | FC Barcelona | 36 | 2.808 | 4 | 5 | 7.6 | |
| 2025/26 | FC Barcelona | 29 | 2.107 | 2 | 9 | 7.5 | |
| 2026/27 | FC Barcelona | 4 | 289 | 1 | 1 | 7.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 168 | 11.978 | 23 | 22 | 7.3 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Spain | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Spain | 2 | 99 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Spain | 2 | 123 | 2 | 0 | – | |
| 2026 | Spain | 3 | 90 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Totaal / Gemiddeld | 8 | 340 | 2 | 0 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
54%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
87%
passnauwkeurigheid
222
sleutelpasses
311
tackles + int.
42
schoten op doel
0
reddingen
10 0
kaarten
Gebaseerd op 146 van de 176 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026USevilla1–3W7.1
- 16 sep 2026TRacing Santander7–2W6.9
- 13 sep 2026ULevante2–4W6.5
- 6 sep 2026UValencia0–5W18.2
- 31 aug 2026TRayo Vallecano5–2W6.9
- 11 apr 2026TEspanyol4–1W8.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 146 | 10.361 | 21 | 14 | 10 | 0 | 1.3 | 87.4 | 9 | 7.27 | |
| Totaal / Gemiddeld | 146 | 10.361 | 21 | 14 | 10 | 0 | 1.3 | 87.4 | 9 | 7.27 | |