
Zico Buurmeester
167duels
10.487minuten
20goals
12assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | AZ | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Jong AZ | 20 | 1.110 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | AZ | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | Jong AZ | 34 | 2.839 | 8 | 2 | 7.0 | |
| 2022/23 | AZ | 7 | 55 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2022/23 | Jong AZ | 27 | 2.202 | 4 | 4 | 7.0 | |
| 2023/24 | PEC Zwolle | 17 | 1.362 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2024/25 | AZ | 33 | 1.191 | 4 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Jong AZ | 3 | 199 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 2025/26 | PEC Zwolle | 22 | 1.497 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | AZ | 1 | 32 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 167 | 10.487 | 20 | 12 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
47
sleutelpasses
151
tackles + int.
18
schoten op doel
3 1
kaarten
Gebaseerd op 126 van de 167 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2026TFeyenoord Rotterdam0–2V6.9
- 10 mei 2026UFortuna Sittard3–2V17.3
- 3 mei 2026THeracles Almelo1–0W6.9
- 23 apr 2026UPSV6–1V17.0
- 12 apr 2026TSBV Excelsior2–2GL7.0
- 5 apr 2026UGo Ahead Eagles5–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 126 | 4.141 | 7 | 3 | 3 | 1 | 1.4 | 81.4 | 1 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 126 | 4.141 | 7 | 3 | 3 | 1 | 1.4 | 81.4 | 1 | 6.81 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 6 jul 2026 | AZ | Leganés | €1 mln | transfer |
| 1 sep 2025 | AZ | PEC Zwolle | huur | |
| 30 jun 2024 | PEC Zwolle | AZ | huur | |
| 18 jul 2023 | AZ | PEC Zwolle | huur | |
| 1 jul 2022 | Jong AZ | AZ | transfer |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Onbekende blessure | 23 okt 2024 – 23 nov 2024 | 5 |