Golazio
Nederlands

Ladislav Krejčí

geboren 20 apr 1999 · 27 jaar RosiceTsjechië9/0 191 cm rugnummer 7 (Czechia)
37duels
2.991minuten
1goals
1assists
6.6rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2025/26Girona2180005.6
2025/26Wolves262.001116.7
Totaal / Gemiddeld282.181116.6

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2022/23Czechia190006.9
2024Czechia3270006.9
2024/25Czechia3270006.1
2026Czechia2180006.8
Totaal / Gemiddeld9810006.6

Geavanceerde statistieken

51%
duelwinst %
67%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
12
sleutelpasses
76
tackles + int.
9
schoten op doel
10 1
kaarten

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League262.00111411.180.806.68
UEFA Nations League436000301.084.006.33
UEFA European Championship327000101.588.106.90
FIFA World Cup218000103.091.106.75
La Liga218000101.088.405.60
Totaal / Gemiddeld372.991111011.382.806.60