
Youri Regeer
185duels
13.154minuten
9goals
18assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Jong Ajax | 3 | 224 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Jong Ajax | 37 | 3.210 | 0 | 4 | 7.0 | |
| 2021/22 | AFC Ajax | 3 | 154 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Jong Ajax | 25 | 2.041 | 5 | 6 | 7.2 | |
| 2022/23 | AFC Ajax | 3 | 9 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Jong Ajax | 26 | 2.073 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 2023/24 | FC Twente | 32 | 1.746 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2024/25 | AFC Ajax | 4 | 112 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 2024/25 | FC Twente | 19 | 1.344 | 0 | 1 | 7.2 | |
| 2024/25 | Jong Ajax | 2 | 123 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | AFC Ajax | 27 | 1.810 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2025/26 | Jong Ajax | 1 | 74 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2026/27 | AFC Ajax | 2 | 151 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026/27 | Werder Bremen | 1 | 83 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 185 | 13.154 | 9 | 18 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
66
sleutelpasses
212
tackles + int.
13
schoten op doel
0
reddingen
13 0
kaarten
Gebaseerd op 128 van de 185 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TFC Augsburg3–2W7.2
- 12 sep 2026UFC Köln1–1GL6.9
- 5 sep 2026TRB Leipzig3–1W7.2
- 16 aug 2026TSC Heerenveen2–2GL7.2
- 9 aug 2026UPEC Zwolle0–2W6.2
- 24 mei 2026TFC Utrecht1–1GL7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 124 | 5.325 | 3 | 4 | 13 | 0 | 1.2 | 85.6 | 3 | 6.99 | |
| Bundesliga | 3 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 86.3 | 0 | 7.10 | |
| Eerste Divisie | 1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 89.3 | 0 | 6.50 | |
| Totaal / Gemiddeld | 128 | 5.655 | 3 | 4 | 13 | 0 | 1.2 | 85.7 | 3 | 6.99 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 24 jan 2025 | FC Twente | AFC Ajax | €4.5 mln | transfer |
| 1 jul 2023 | AFC Ajax | FC Twente | €900 k | transfer |
| 1 jul 2022 | Jong Ajax | AFC Ajax | transfer |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Hamstringblessure | 14 mrt 2026 – 15 apr 2026 | 5 |
| blessure | Onbekende blessure | 13 feb 2026 – 20 feb 2026 | 1 |
| blessure | Enkelblessure | 6 feb 2025 – 12 apr 2025 | 11 |