
Peter Pekarík
244duels
20.085minuten
4goals
6assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | VfL Wolfsburg | 23 | 1.791 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Hertha Berlin | 31 | 2.760 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Hertha Berlin | 30 | 2.652 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Hertha Berlin | 12 | 1.066 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2016/17 | Hertha Berlin | 31 | 2.712 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2017/18 | Hertha Berlin | 17 | 1.379 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2018/19 | Hertha Berlin | 3 | 216 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2019/20 | Hertha Berlin | 9 | 770 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Hertha Berlin | 23 | 1.703 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Hertha Berlin | 27 | 2.238 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Hertha Berlin | 5 | 204 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 211 | 17.491 | 4 | 5 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Slovakia | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Slovakia | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Slovakia | 4 | 353 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Slovakia | 4 | 360 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2021 | Slovakia | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Slovakia | 2 | 140 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Slovakia | 5 | 360 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024 | Slovakia | 7 | 576 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Slovakia | 4 | 267 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025 | Slovakia | 3 | 178 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 33 | 2.594 | 0 | 1 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
44
sleutelpasses
184
tackles + int.
11
schoten op doel
8 0
kaarten
Gebaseerd op 112 van de 244 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 14 okt 2024UAzerbaijan1–3W6.7
- 11 okt 2024TSweden2–2GL6.3
- 8 sep 2024TAzerbaijan2–0W–
- 5 sep 2024UEstonia0–1W6.6
- 30 jun 2024UEngland1–1GL6.2
- 26 jun 2024TRomania1–1GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 91 | 4.321 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1.1 | 79.6 | 1 | 6.70 | |
| UEFA Nations League | 13 | 987 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1.3 | 88.7 | 0 | 6.83 | |
| UEFA European Championship | 8 | 730 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 86.9 | 0 | 6.65 | |
| Totaal / Gemiddeld | 112 | 6.038 | 3 | 2 | 8 | 0 | 1.1 | 81.7 | 1 | 6.71 | |