
Thijs Oosting
246duels
15.467minuten
55goals
22assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Jong AZ | 5 | 78 | 2 | 0 | – | |
| 2019/20 | Jong AZ | 28 | 2.158 | 8 | 0 | – | |
| 2020/21 | RKC Waalwijk | 17 | 1.176 | 4 | 0 | – | |
| 2020/21 | AZ | 7 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Jong AZ | 15 | 1.311 | 7 | 4 | 7.0 | |
| 2021/22 | AZ | 3 | 130 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Willem II Tilburg | 3 | 270 | 2 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Jong AZ | 9 | 662 | 0 | 2 | 7.1 | |
| 2022/23 | Willem II Tilburg | 14 | 836 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | FC Groningen | 33 | 2.243 | 11 | 5 | 7.0 | |
| 2023/24 | Willem II Tilburg | 34 | 2.427 | 12 | 5 | 7.0 | |
| 2024/25 | FC Groningen | 34 | 774 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | PEC Zwolle | 34 | 2.652 | 6 | 3 | 6.8 | |
| 2025/26 | FC Groningen | 5 | 397 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2026/27 | PEC Zwolle | 5 | 353 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 246 | 15.467 | 55 | 22 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
38%
duelwinst %
37%
dribbelsucces
72%
passnauwkeurigheid
68
sleutelpasses
135
tackles + int.
45
schoten op doel
0
reddingen
6 0
kaarten
Gebaseerd op 117 van de 246 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026UFC Groningen3–0V6.4
- 13 sep 2026TFeyenoord Rotterdam0–7V6.3
- 4 sep 2026USparta Rotterdam2–2GL5.8
- 29 aug 2026TNEC1–3V6.0
- 22 aug 2026USC Heerenveen0–2W6.9
- 16 aug 2026UFC Twente3–1V16.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 117 | 5.644 | 13 | 7 | 6 | 0 | 1.6 | 72.2 | 4 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 117 | 5.644 | 13 | 7 | 6 | 0 | 1.6 | 72.2 | 4 | 6.75 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2026 | FC Groningen | PEC Zwolle | transfer | |
| 30 jun 2026 | PEC Zwolle | FC Groningen | huur | |
| 17 jul 2025 | FC Groningen | PEC Zwolle | huur | |
| 2 jul 2024 | Willem II Tilburg | FC Groningen | €1 mln | transfer |
| 31 jan 2022 | AZ | Willem II Tilburg | €1 mln | transfer |
| 30 jun 2021 | RKC Waalwijk | AZ | huur | |
| 22 jan 2021 | AZ | RKC Waalwijk | huur | |
| 1 jul 2020 | Jong AZ | AZ | transfer |