
Jan Oblak
437duels
38.299minuten
0goals
0assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Atlético de Madrid | 11 | 990 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Atlético de Madrid | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2016/17 | Atlético de Madrid | 30 | 2.650 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Atlético de Madrid | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2018/19 | Atlético de Madrid | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2019/20 | Atlético de Madrid | 38 | 3.396 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Atlético de Madrid | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2021/22 | Atlético de Madrid | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | Atlético de Madrid | 28 | 2.493 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Atlético de Madrid | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Atlético de Madrid | 36 | 3.240 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2025/26 | Atlético de Madrid | 30 | 2.700 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2026/27 | Atlético de Madrid | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 403 | 36.169 | 0 | 0 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Slovenia | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.6 | |
| 2021 | Slovenia | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Slovenia | 4 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Slovenia | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024 | Slovenia | 7 | 390 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2024/25 | Slovenia | 8 | 660 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2025 | Slovenia | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Slovenia | 2 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 34 | 2.130 | 0 | 0 | 7.3 |
Geavanceerde statistieken
92%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
66%
passnauwkeurigheid
0
sleutelpasses
3
tackles + int.
0
schoten op doel
592
reddingen
98
nul gehouden
215
tegendoelpunten
3 0
kaarten
Gebaseerd op 241 van de 437 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TReal Madrid2–1W6.7
- 16 sep 2026TOsasuna4–0W6.8
- 13 sep 2026UReal Sociedad0–3W7.1
- 5 sep 2026UAthletic Club3–0V5.8
- 29 aug 2026USevilla1–3W6.7
- 23 aug 2026TVillarreal2–2GL8.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 218 | 19.323 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0.2 | 66.9 | 20 | 6.98 | |
| UEFA Nations League | 19 | 1.650 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 62.2 | 3 | 7.32 | |
| UEFA European Championship | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 60.5 | 1 | 7.55 | |
| Totaal / Gemiddeld | 241 | 21.363 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0.2 | 66.4 | 24 | 7.01 | |