
Siebe Schrijvers
361duels
23.871minuten
63goals
20assists
7.2rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Genk | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Genk | 13 | 480 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Genk | 32 | 1.856 | 5 | 0 | – | |
| 2015/16 | Genk | 11 | 239 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | SK Beveren | 15 | 1.350 | 4 | 0 | – | |
| 2016/17 | Genk | 8 | 634 | 1 | 0 | – | |
| 2016/17 | SK Beveren | 19 | 1.708 | 5 | 0 | – | |
| 2017/18 | Genk | 31 | 2.069 | 5 | 0 | – | |
| 2018/19 | Club Brugge | 32 | 2.187 | 12 | 0 | – | |
| 2019/20 | Club Brugge | 22 | 1.205 | 4 | 0 | – | |
| 2020/21 | Club Brugge | 10 | 302 | 0 | 3 | 7.1 | |
| 2020/21 | OH Leuven | 12 | 600 | 2 | 3 | 7.1 | |
| 2021/22 | OH Leuven | 33 | 2.469 | 4 | 2 | 7.2 | |
| 2022/23 | OH Leuven | 16 | 1.106 | 2 | 1 | 7.1 | |
| 2023/24 | OH Leuven | 36 | 2.571 | 7 | 4 | 7.2 | |
| 2024/25 | OH Leuven | 36 | 2.571 | 7 | 4 | 7.2 | |
| 2025/26 | OH Leuven | 30 | 2.120 | 3 | 3 | 7.0 | |
| 2026/27 | OH Leuven | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 361 | 23.871 | 63 | 20 | 7.2 |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
195
sleutelpasses
584
tackles + int.
64
schoten op doel
0
reddingen
32 0
kaarten
Gebaseerd op 167 van de 361 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TLa Louvière2–0W6.3
- 12 sep 2026TCercle Brugge1–1GL17.3
- 6 sep 2026USK Beveren3–0V6.8
- 29 aug 2026TStandard Liège1–2V7.0
- 15 aug 2026TClub Brugge0–3V6.5
- 9 aug 2026USporting Charleroi3–1V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 167 | 12.255 | 21 | 14 | 32 | 0 | 1.6 | 78.1 | 7 | 7.15 | |
| Totaal / Gemiddeld | 167 | 12.255 | 21 | 14 | 32 | 0 | 1.6 | 78.1 | 7 | 7.15 | |