
Jens Stryger Larsen
317duels
18.299minuten
14goals
14assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Brondby | 17 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Brondby | 28 | 0 | 3 | 0 | – | |
| 2013/14 | Nordsjaelland | 30 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 2017/18 | Udinese | 30 | 2.530 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Udinese | 36 | 3.235 | 1 | 4 | 6.7 | |
| 2019/20 | Udinese | 33 | 2.796 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2020/21 | Udinese | 33 | 2.646 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Udinese | 11 | 686 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2024 | Malmö FF | 22 | 1.820 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2025 | Malmö FF | 28 | 2.428 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2026 | Malmö FF | 19 | 1.446 | 1 | 2 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 287 | 17.587 | 13 | 13 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Denmark | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Denmark | 9 | 270 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019 | Denmark | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Denmark | 7 | 287 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Denmark | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021 | Denmark | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Denmark | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Denmark | 6 | 65 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 30 | 712 | 1 | 1 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
77
sleutelpasses
132
tackles + int.
29
schoten op doel
0
reddingen
7 0
kaarten
Gebaseerd op 115 van de 317 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UVästerås SK2–0V6.4
- 13 sep 2026TOrgryte4–1W7.0
- 7 sep 2026TAIK0–0GL6.7
- 31 aug 2026USirius0–1W7.3
- 16 aug 2026UGAIS0–1W7.3
- 9 aug 2026TDegerfors1–2V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 51 | 4.234 | 3 | 3 | 7 | 0 | 1.3 | 83.4 | 1 | 6.94 | |
| Serie A | 44 | 3.332 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1.3 | 80.7 | 0 | 6.61 | |
| UEFA Nations League | 7 | 155 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 79.5 | 0 | 6.83 | |
| FIFA World Cup | 7 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 82.5 | 0 | 6.73 | |
| UEFA European Championship | 6 | 287 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 78.3 | 0 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 115 | 8.278 | 6 | 5 | 7 | 0 | 1.3 | 81.9 | 1 | 6.79 | |