
Scott Malone
Scott Liam Malone
342duels
25.265minuten
23goals
21assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Millwall | 15 | 1.001 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Millwall | 33 | 2.771 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | Millwall | 20 | 1.605 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Cardiff | 13 | 920 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Cardiff | 41 | 3.376 | 2 | 4 | 6.8 | |
| 2016/17 | Fulham | 38 | 3.108 | 6 | 3 | 6.8 | |
| 2017/18 | Huddersfield Town | 22 | 1.115 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Derby County | 29 | 2.255 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2019/20 | Derby County | 18 | 1.178 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Millwall | 41 | 3.370 | 5 | 2 | 7.1 | |
| 2021/22 | Millwall | 39 | 3.135 | 2 | 5 | 7.1 | |
| 2022/23 | Millwall | 33 | 1.431 | 0 | 4 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 342 | 25.265 | 23 | 21 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
63%
duelwinst %
63%
dribbelsucces
67%
passnauwkeurigheid
30
sleutelpasses
67
tackles + int.
6
schoten op doel
1 0
kaarten
Gebaseerd op 39 van de 342 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 8 mei 2023TBlackburn3–4V7.5
- 28 apr 2023UBlackpool2–3W6.6
- 22 apr 2023UWigan Athletic2–1V7.7
- 18 apr 2023TBirmingham City0–1V7.0
- 15 apr 2023TPreston North End2–0W8.3
- 10 apr 2023UHull City1–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 39 | 1.434 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1.3 | 67.0 | 2 | 7.02 | |
| Totaal / Gemiddeld | 39 | 1.434 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1.3 | 67.0 | 2 | 7.02 | |