
Sean Morrison
Sean Joseph Morrison
347duels
29.858minuten
38goals
17assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Reading | 16 | 1.328 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Reading | 21 | 1.890 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Reading | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Cardiff | 41 | 3.690 | 6 | 0 | – | |
| 2015/16 | Cardiff | 30 | 2.545 | 3 | 1 | 7.2 | |
| 2016/17 | Cardiff | 44 | 3.896 | 4 | 5 | 7.3 | |
| 2017/18 | Cardiff | 39 | 3.330 | 7 | 1 | 7.3 | |
| 2018/19 | Cardiff | 34 | 3.040 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2019/20 | Cardiff | 38 | 3.330 | 4 | 2 | 7.0 | |
| 2020/21 | Cardiff | 38 | 3.292 | 5 | 2 | 7.1 | |
| 2021/22 | Cardiff | 16 | 1.318 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | Rotherham United | 2 | 170 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Rotherham United | 27 | 1.939 | 1 | 2 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 347 | 29.858 | 38 | 17 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
65%
duelwinst %
69%
passnauwkeurigheid
11
sleutelpasses
58
tackles + int.
3
schoten op doel
3 0
kaarten
Gebaseerd op 32 van de 347 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 16 mrt 2024THuddersfield Town0–0GL7.6
- 9 mrt 2024UNorwich City5–0V5.7
- 24 feb 2024UQPR2–1V7.3
- 20 feb 2024UIpswich Town4–3V6.2
- 17 feb 2024TWatford0–1V7.6
- 13 feb 2024THull City1–2V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 32 | 2.108 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1.3 | 69.2 | 0 | 6.82 | |
| Totaal / Gemiddeld | 32 | 2.108 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1.3 | 69.2 | 0 | 6.82 | |