
Lucas João
Lucas Eduardo dos Santos João
240duels
13.988minuten
71goals
24assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Sheffield Wednesday | 38 | 1.567 | 6 | 2 | 6.8 | |
| 2016/17 | Sheffield Wednesday | 10 | 596 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2016/17 | Blackburn | 13 | 494 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2017/18 | Sheffield Wednesday | 31 | 1.767 | 9 | 3 | 7.0 | |
| 2018/19 | Sheffield Wednesday | 31 | 1.606 | 10 | 2 | 6.8 | |
| 2019/20 | Reading | 19 | 1.187 | 6 | 3 | 7.0 | |
| 2019/20 | Sheffield Wednesday | 1 | 12 | 1 | 0 | 7.7 | |
| 2020/21 | Reading | 39 | 3.080 | 19 | 7 | 7.1 | |
| 2021/22 | Reading | 24 | 1.895 | 10 | 3 | 6.9 | |
| 2022/23 | Reading | 33 | 1.784 | 7 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 239 | 13.988 | 71 | 24 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Angola | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
70%
passnauwkeurigheid
16
sleutelpasses
19
tackles + int.
12
schoten op doel
Gebaseerd op 38 van de 240 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 29 apr 2023TWigan Athletic1–1GL6.6
- 22 apr 2023UCoventry City2–1V17.5
- 19 apr 2023TLuton Town1–1GL6.9
- 15 apr 2023TBurnley0–0GL6.9
- 10 apr 2023UPreston North End2–1V6.7
- 7 apr 2023TBirmingham City1–1GL17.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 38 | 1.873 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1.7 | 70.4 | 1 | 6.79 | |
| Totaal / Gemiddeld | 38 | 1.873 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1.7 | 70.4 | 1 | 6.79 | |