
Joseph Ralls
Joseph William Ralls
423duels
31.210minuten
35goals
34assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Cardiff | 10 | 503 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Cardiff | 4 | 210 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Yeovil Town | 37 | 2.972 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | Cardiff | 28 | 1.504 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | Cardiff | 43 | 3.719 | 1 | 6 | 7.1 | |
| 2016/17 | Cardiff | 42 | 3.378 | 6 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | Cardiff | 37 | 3.321 | 7 | 4 | 7.3 | |
| 2018/19 | Cardiff | 28 | 1.959 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Cardiff | 29 | 2.399 | 7 | 4 | 7.1 | |
| 2020/21 | Cardiff | 39 | 3.000 | 5 | 4 | 7.0 | |
| 2021/22 | Cardiff | 29 | 2.255 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 2022/23 | Cardiff | 41 | 2.503 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Cardiff | 35 | 2.336 | 1 | 7 | 7.0 | |
| 2024/25 | Cardiff | 21 | 1.151 | 0 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 423 | 31.210 | 35 | 34 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
112
sleutelpasses
199
tackles + int.
17
schoten op doel
16 0
kaarten
Gebaseerd op 108 van de 423 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 3 mei 2025UNorwich City4–2V6.6
- 26 apr 2025TWest Brom0–0GL6.6
- 15 mrt 2025UBlackburn1–2W6.9
- 22 feb 2025UPlymouth Argyle1–1GL–
- 11 feb 2025UPortsmouth2–1V6.7
- 1 feb 2025ULeeds United7–0V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 108 | 5.986 | 2 | 10 | 16 | 0 | 1.2 | 79.9 | 2 | 6.88 | |
| Totaal / Gemiddeld | 108 | 5.986 | 2 | 10 | 16 | 0 | 1.2 | 79.9 | 2 | 6.88 | |