
Anis Mehmeti
174duels
10.211minuten
30goals
11assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Wycombe Wanderers | 29 | 1.497 | 3 | 1 | 6.5 | |
| 2022/23 | Bristol City | 15 | 725 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2023/24 | Bristol City | 38 | 1.866 | 4 | 1 | 6.6 | |
| 2024/25 | Bristol City | 44 | 2.686 | 12 | 1 | 6.9 | |
| 2025/26 | Bristol City | 28 | 2.347 | 8 | 6 | 7.1 | |
| 2025/26 | Ipswich Town | 18 | 1.029 | 2 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 172 | 10.150 | 30 | 11 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Albania | 2 | 61 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 2 | 61 | 0 | 0 | 6.3 |
Geavanceerde statistieken
37%
duelwinst %
41%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
101
sleutelpasses
126
tackles + int.
66
schoten op doel
13 0
kaarten
Gebaseerd op 138 van de 174 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 mei 2026TQPR3–0W6.9
- 28 apr 2026USouthampton2–2GL–
- 25 apr 2026UWest Brom0–0GL7.0
- 22 apr 2026UCharlton Athletic1–2W6.6
- 19 apr 2026TMiddlesbrough2–2GL6.7
- 14 apr 2026UPortsmouth2–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 138 | 6.946 | 19 | 5 | 13 | 0 | 1.7 | 74.8 | 4 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 138 | 6.946 | 19 | 5 | 13 | 0 | 1.7 | 74.8 | 4 | 6.75 | |