
Dženis Kozica
115duels
7.457minuten
14goals
5assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Jonkopings | 30 | 2.077 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2017 | Jonkopings | 30 | 2.624 | 8 | 3 | 6.9 | |
| 2018 | Djurgården | 28 | 1.138 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2019 | Djurgården | 8 | 106 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2019 | Vasby United | 15 | 1.209 | 1 | 0 | 6.4 | |
| 2020 | Jonkopings | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2022 | Osters | 2 | 123 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 115 | 7.457 | 14 | 5 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
31%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
1
tackles + int.
1
schoten op doel
Gebaseerd op 4 van de 115 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 13 nov 2022UVarbergs BoIS FC2–1V6.5
- 10 nov 2022TVarbergs BoIS FC1–2V6.3
- 13 dec 2020UKalmar1–0V6.7
- 9 dec 2020TKalmar1–3V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 4 | 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 81.9 | 0 | 6.45 | |
| Totaal / Gemiddeld | 4 | 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 81.9 | 0 | 6.45 | |