
Shkodran Mustafi
240duels
19.681minuten
16goals
4assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Sampdoria | 17 | 1.096 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Sampdoria | 33 | 2.836 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Valencia | 33 | 2.915 | 4 | 0 | – | |
| 2015/16 | Valencia | 30 | 2.682 | 2 | 0 | 7.3 | |
| 2016/17 | Arsenal | 26 | 2.275 | 2 | 2 | 7.2 | |
| 2016/17 | Valencia | 1 | 44 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Arsenal | 27 | 2.273 | 3 | 1 | 7.1 | |
| 2018/19 | Arsenal | 31 | 2.617 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | Arsenal | 15 | 1.206 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2020/21 | Arsenal | 3 | 44 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Schalke 04 | 13 | 1.035 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Levante | 11 | 658 | 1 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 240 | 19.681 | 16 | 4 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
65%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
73
tackles + int.
4
schoten op doel
2 0
kaarten
Gebaseerd op 34 van de 240 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 apr 2022TVillarreal2–0W6.7
- 19 mrt 2022UOsasuna3–1V–
- 11 dec 2021UEspanyol4–3V6.0
- 5 dec 2021TOsasuna0–0GL7.3
- 28 nov 2021UReal Betis3–1V17.2
- 19 nov 2021TAthletic Club0–0GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 14 | 1.035 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.3 | 75.7 | 2 | 6.92 | |
| La Liga | 12 | 658 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 75.0 | 0 | 6.83 | |
| Premier League | 8 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 87.8 | 0 | 6.70 | |
| Totaal / Gemiddeld | 34 | 1.735 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.2 | 75.9 | 2 | 6.87 | |