
A. Masuaku
geboren 7 nov 1993 · 32 jaar Lille 179 cm rugnummer 27 (Lens)
152duels
7.562minuten
4goals
14assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Valenciennes | 27 | 0 | 1 | 5 | – | |
| 2016/17 | West Ham United | 13 | 971 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | West Ham United | 27 | 1.871 | 0 | 3 | 6.8 | |
| 2018/19 | West Ham United | 23 | 1.757 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2019 | Congo DR | 4 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2019/20 | West Ham United | 17 | 948 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | West Ham United | 12 | 1.008 | 0 | 2 | 6.6 | |
| 2021/22 | West Ham United | 13 | 651 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2022 | Congo DR | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Congo DR | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Congo DR | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Congo DR | 3 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2025/26 | Lens | 4 | 229 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2025/26 | Sunderland | 3 | 127 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2026 | Congo DR | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 7.562 | 4 | 14 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
62%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
11
sleutelpasses
60
tackles + int.
3
schoten op doel
3 0
kaarten
Gebaseerd op 36 van de 152 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 13 mei 2026TParis Saint Germain0–2V–
- 4 okt 2025UManchester United2–0V6.3
- 27 sep 2025UNottingham Forest0–1W6.6
- 22 mei 2022UBrighton & Hove Albion3–1V–
- 8 mei 2022UNorwich City0–4W–
- 1 mei 2022TArsenal1–2V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 35 | 1.359 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1.0 | 83.7 | 0 | 6.73 | |
| Ligue 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 36 | 1.359 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1.0 | 83.7 | 0 | 6.73 | |