
Benjamin Gibson
Benjamin James Gibson
343duels
28.670minuten
9goals
7assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Middlesbrough | 1 | 36 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Middlesbrough | 31 | 2.445 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Middlesbrough | 39 | 3.218 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Middlesbrough | 33 | 2.840 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2016/17 | Middlesbrough | 38 | 3.420 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2017/18 | Middlesbrough | 47 | 4.230 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2018/19 | Burnley | 1 | 63 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Norwich City | 27 | 2.356 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2021/22 | Norwich City | 28 | 2.495 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Norwich City | 23 | 1.768 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2023/24 | Norwich City | 37 | 3.031 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | Stoke City | 24 | 1.947 | 3 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | Stoke City | 13 | 731 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2026/27 | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 343 | 28.670 | 9 | 7 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
58%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
19
sleutelpasses
211
tackles + int.
13
schoten op doel
0
reddingen
23 1
kaarten
Gebaseerd op 168 van de 343 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TSheffield United2–1W0.0
- 12 sep 2026UWatford1–2W0.0
- 22 aug 2026USouthampton3–1V6.5
- 15 aug 2026TSwansea1–2V–
- 2 mei 2026UBristol City2–0V6.7
- 25 apr 2026TPortsmouth1–3V6.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 136 | 7.558 | 4 | 2 | 18 | 0 | 1.0 | 82.9 | 3 | 6.73 | |
| Premier League | 32 | 2.225 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1.0 | 78.2 | 0 | 6.72 | |
| Totaal / Gemiddeld | 168 | 9.783 | 4 | 2 | 23 | 1 | 1.0 | 81.9 | 3 | 6.73 | |