
Lucas Hernández
Lucas François Bernard Hernández
261duels
16.943minuten
2goals
11assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Atlético de Madrid | 1 | 2 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Atlético de Madrid | 10 | 834 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2016/17 | Atlético de Madrid | 15 | 1.253 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | Atlético de Madrid | 27 | 2.116 | 0 | 1 | 7.2 | |
| 2018/19 | Atlético de Madrid | 14 | 1.119 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2019/20 | FC Bayern München | 19 | 915 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | FC Bayern München | 23 | 1.599 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2021/22 | FC Bayern München | 25 | 2.041 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | FC Bayern München | 9 | 479 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Paris Saint Germain | 27 | 1.916 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2024/25 | Paris Saint Germain | 20 | 875 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Paris Saint Germain | 25 | 1.751 | 0 | 3 | 7.1 | |
| 2026/27 | Paris Saint Germain | 2 | 116 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 217 | 15.016 | 2 | 9 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | France | 12 | 807 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2020 | France | 4 | 135 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | France | 8 | 412 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021 | France | 2 | 92 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | France | 2 | 103 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2022/23 | France | 3 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024 | France | 1 | 61 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2024/25 | France | 2 | 108 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2026 | France | 10 | 119 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 44 | 1.927 | 0 | 2 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
62%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
88%
passnauwkeurigheid
62
sleutelpasses
349
tackles + int.
8
schoten op doel
0
reddingen
30 0
kaarten
Gebaseerd op 186 van de 261 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 6 mrt 2027URennes6.2
- 13 sep 2026UBrest0–1W0.0
- 4 sep 2026TMonaco1–2V6.3
- 28 aug 2026ULille2–2GL–
- 23 aug 2026URennes2–2GL6.2
- 18 jul 2026TEngland4–6V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 87 | 4.742 | 1 | 4 | 13 | 0 | 1.0 | 90.7 | 1 | 6.90 | |
| Bundesliga | 66 | 4.116 | 0 | 3 | 12 | 0 | 1.3 | 86.6 | 2 | 7.03 | |
| FIFA World Cup | 16 | 603 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.7 | 74.8 | 0 | 6.63 | |
| UEFA Nations League | 13 | 610 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | 85.8 | 0 | 6.80 | |
| UEFA European Championship | 4 | 135 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | 86.3 | 0 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 186 | 10.206 | 1 | 9 | 30 | 0 | 1.1 | 87.9 | 3 | 6.93 | |