
R. Fährmann
225duels
19.813minuten
0goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Eintracht Frankfurt | 15 | 1.304 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Schalke 04 | 9 | 748 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Schalke 04 | 22 | 1.980 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Schalke 04 | 25 | 2.250 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Schalke 04 | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2016/17 | Schalke 04 | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Schalke 04 | 34 | 3.016 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Schalke 04 | 17 | 1.469 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Norwich City | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2020/21 | Schalke 04 | 22 | 1.878 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Schalke 04 | 12 | 1.026 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 225 | 19.813 | 0 | 0 | 6.9 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
89%
duelwinst %
61%
passnauwkeurigheid
2
sleutelpasses
4
tackles + int.
140
reddingen
27
nul gehouden
63
tegendoelpunten
2 0
kaarten
Gebaseerd op 51 van de 225 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 27 mei 2023URB Leipzig4–2V7.5
- 14 apr 2023THertha Berlin5–2W6.6
- 9 apr 2023UTSG Hoffenheim2–0V6.6
- 1 apr 2023TBayer 04 Leverkusen0–3V7.2
- 18 mrt 2023UFC Augsburg1–1GL6.3
- 11 mrt 2023TBorussia Dortmund2–2GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 51 | 2.903 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 60.9 | 4 | 7.00 | |
| Totaal / Gemiddeld | 51 | 2.903 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 60.9 | 4 | 7.00 | |