
M. Sema
172duels
8.758minuten
26goals
8assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Örebro | 29 | 1.827 | 8 | 0 | 6.2 | |
| 2017 | Örebro | 26 | 1.901 | 4 | 0 | 6.7 | |
| 2018 | GIF Sundsvall | 24 | 1.991 | 7 | 3 | 7.2 | |
| 2019 | GIF Sundsvall | 16 | 1.436 | 2 | 1 | 6.9 | |
| 2019 | Norrköping | 5 | 107 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2020 | Norrköping | 10 | 127 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021 | Norrköping | 23 | 625 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2022 | Norrköping | 22 | 370 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 2023 | Norrköping | 17 | 374 | 2 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 172 | 8.758 | 26 | 8 | 6.7 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
42%
duelwinst %
68%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
20
sleutelpasses
32
tackles + int.
9
schoten op doel
1 0
kaarten
Gebaseerd op 94 van de 172 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 12 nov 2023USirius2–0V6.5
- 6 nov 2023TVarbergs BoIS FC4–3W1 17.6
- 29 okt 2023TMalmö FF0–1V–
- 22 okt 2023UHäcken4–1V6.7
- 8 okt 2023UVärnamo2–1V6.6
- 30 sep 2023TKalmar1–0W6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 94 | 1.404 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1.4 | 85.4 | 1 | 6.64 | |
| Totaal / Gemiddeld | 94 | 1.404 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1.4 | 85.4 | 1 | 6.64 | |