
Patrick Roberts
Patrick John Joseph Roberts
242duels
13.127minuten
13goals
26assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Fulham | 2 | 43 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Fulham | 17 | 356 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Manchester City | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | Girona | 19 | 594 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2019/20 | Middlesbrough | 10 | 613 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2019/20 | Norwich City | 3 | 23 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Derby County | 15 | 673 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2020/21 | Middlesbrough | 9 | 334 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2021/22 | Troyes | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2022/23 | Sunderland | 45 | 2.653 | 5 | 6 | 6.8 | |
| 2023/24 | Sunderland | 32 | 1.850 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2024/25 | Sunderland | 48 | 3.507 | 2 | 8 | 7.0 | |
| 2025/26 | Birmingham City | 35 | 2.212 | 4 | 4 | 7.0 | |
| 2025/26 | Sunderland | 1 | 27 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2026/27 | Birmingham City | 4 | 224 | 0 | 2 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 242 | 13.127 | 13 | 26 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
239
sleutelpasses
237
tackles + int.
63
schoten op doel
0
reddingen
18 0
kaarten
Gebaseerd op 184 van de 242 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TMiddlesbrough2–2GL0.0
- 6 sep 2026TWolves2–2GL16.7
- 1 sep 2026TSouthampton1–1GL17.3
- 28 aug 2026UWrexham AFC1–2W6.9
- 22 aug 2026TBristol City2–2GL6.2
- 15 aug 2026USheffield United0–0GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 175 | 10.600 | 11 | 23 | 18 | 0 | 1.5 | 80.9 | 4 | 6.89 | |
| Ligue 1 | 6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 80.0 | 0 | 6.50 | |
| Premier League | 3 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 80.0 | 0 | 6.50 | |
| Totaal / Gemiddeld | 184 | 10.641 | 11 | 23 | 18 | 0 | 1.5 | 80.9 | 4 | 6.88 | |