
Joseba Zaldúa
205duels
15.235minuten
2goals
6assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Real Sociedad | 10 | 890 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Real Sociedad | 23 | 1.919 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Real Sociedad | 13 | 916 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Real Sociedad | 14 | 1.105 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | Leganés | 30 | 2.560 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Real Sociedad | 26 | 2.142 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2019/20 | Real Sociedad | 30 | 2.551 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2020/21 | Real Sociedad | 12 | 634 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Real Sociedad | 24 | 1.170 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Cádiz | 10 | 639 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2023/24 | Cádiz | 13 | 709 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 205 | 15.235 | 2 | 6 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
31%
dribbelsucces
72%
passnauwkeurigheid
18
sleutelpasses
113
tackles + int.
4
schoten op doel
16 0
kaarten
Gebaseerd op 98 van de 205 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024UAlmeria6–1V5.6
- 19 mei 2024TLas Palmas0–0GL7.2
- 15 mei 2024USevilla0–1W6.9
- 12 mei 2024TGetafe1–0W6.9
- 4 mei 2024UReal Madrid3–0V6.7
- 28 apr 2024TMallorca1–1GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 98 | 3.152 | 0 | 1 | 16 | 0 | 1.1 | 72.2 | 0 | 6.63 | |
| Totaal / Gemiddeld | 98 | 3.152 | 0 | 1 | 16 | 0 | 1.1 | 72.2 | 0 | 6.63 | |