
Rubén Alcaraz
172duels
13.359minuten
14goals
5assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Real Valladolid | 34 | 2.978 | 3 | 2 | 7.0 | |
| 2019/20 | Real Valladolid | 27 | 1.924 | 2 | 2 | 7.0 | |
| 2020/21 | Real Valladolid | 30 | 2.170 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Cádiz | 14 | 1.105 | 2 | 0 | 7.2 | |
| 2022/23 | Cádiz | 31 | 2.044 | 3 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Cádiz | 36 | 3.138 | 3 | 1 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 172 | 13.359 | 14 | 5 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
58%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
65
sleutelpasses
333
tackles + int.
28
schoten op doel
42 1
kaarten
Gebaseerd op 112 van de 172 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024UAlmeria6–1V5.9
- 19 mei 2024TLas Palmas0–0GL7.6
- 15 mei 2024USevilla0–1W7.5
- 12 mei 2024TGetafe1–0W17.5
- 4 mei 2024UReal Madrid3–0V6.9
- 28 apr 2024TMallorca1–1GL7.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 112 | 8.457 | 9 | 1 | 42 | 1 | 1.6 | 81.5 | 5 | 6.87 | |
| Totaal / Gemiddeld | 112 | 8.457 | 9 | 1 | 42 | 1 | 1.6 | 81.5 | 5 | 6.87 | |