
Damián Suárez
334duels
27.187minuten
6goals
20assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Sporting Gijon | 19 | 1.408 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Elche | 31 | 2.760 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Elche | 34 | 3.040 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Getafe | 31 | 2.635 | 0 | 3 | 6.7 | |
| 2017/18 | Getafe | 33 | 2.879 | 1 | 4 | 6.8 | |
| 2018/19 | Getafe | 36 | 3.240 | 0 | 3 | 6.9 | |
| 2019/20 | Getafe | 30 | 2.598 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 2020/21 | Getafe | 31 | 2.440 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Getafe | 35 | 2.719 | 0 | 3 | 6.8 | |
| 2022/23 | Getafe | 33 | 1.957 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2023/24 | Getafe | 18 | 1.304 | 0 | 2 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 331 | 26.980 | 6 | 20 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Uruguay | 3 | 207 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 3 | 207 | 0 | 0 | – |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
66%
passnauwkeurigheid
110
sleutelpasses
305
tackles + int.
8
schoten op doel
40 2
kaarten
Gebaseerd op 121 van de 334 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 1 feb 2024TReal Madrid0–2V5.9
- 2 jan 2024TRayo Vallecano0–2V6.5
- 19 dec 2023UAtlético de Madrid3–3GL16.7
- 16 dec 2023USevilla0–3W–
- 1 dec 2023ULas Palmas2–0V6.3
- 25 nov 2023TAlmeria2–1W7.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 121 | 8.417 | 2 | 6 | 40 | 2 | 1.0 | 66.3 | 2 | 6.74 | |
| Totaal / Gemiddeld | 121 | 8.417 | 2 | 6 | 40 | 2 | 1.0 | 66.3 | 2 | 6.74 | |