
Stefano Sturaro
155duels
9.681minuten
6goals
3assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Genoa | 16 | 1.114 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Genoa | 13 | 1.062 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Juventus | 12 | 711 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Juventus | 19 | 1.022 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2016/17 | Juventus | 21 | 1.036 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | Juventus | 12 | 613 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | Genoa | 5 | 216 | 1 | 0 | 6.4 | |
| 2019/20 | Genoa | 16 | 1.257 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2020/21 | Genoa | 6 | 448 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Hellas Verona | 10 | 421 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Genoa | 25 | 1.781 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 155 | 9.681 | 6 | 3 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
13
sleutelpasses
85
tackles + int.
2
schoten op doel
17 0
kaarten
Gebaseerd op 51 van de 155 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 30 apr 2022USampdoria1–0V6.3
- 24 apr 2022TCagliari1–0W6.9
- 4 apr 2022UHellas Verona1–0V6.5
- 18 mrt 2022TTorino1–0W6.5
- 6 mrt 2022TEmpoli0–0GL7.2
- 25 feb 2022TInter0–0GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 51 | 2.642 | 1 | 0 | 17 | 0 | 1.0 | 68.9 | 0 | 6.60 | |
| Totaal / Gemiddeld | 51 | 2.642 | 1 | 0 | 17 | 0 | 1.0 | 68.9 | 0 | 6.60 | |