
Joan García
151duels
10.243minuten
0goals
0assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Espanyol | 2 | 107 | 0 | 0 | 4.8 | |
| 2022/23 | Espanyol | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| 2022/23 | FC Barcelona | 36 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| 2024/25 | Espanyol | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2024/25 | FC Barcelona | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2025/26 | FC Barcelona | 30 | 2.700 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2026/27 | FC Barcelona | 4 | 315 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 149 | 10.142 | 0 | 0 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Spain | 2 | 101 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 2 | 101 | 0 | 0 | 6.2 |
Geavanceerde statistieken
89%
duelwinst %
72%
passnauwkeurigheid
0
sleutelpasses
3
tackles + int.
1
schoten op doel
170
reddingen
77
nul gehouden
61
tegendoelpunten
2 0
kaarten
Gebaseerd op 116 van de 151 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 16 sep 2026TRacing Santander7–2W5.6
- 13 sep 2026ULevante2–4W7.2
- 6 sep 2026UValencia0–5W7.5
- 31 aug 2026TRayo Vallecano5–2W6.7
- 11 apr 2026TEspanyol4–1W6.7
- 4 apr 2026UAtlético de Madrid1–2W6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 116 | 4.472 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.3 | 71.6 | 11 | 7.21 | |
| Totaal / Gemiddeld | 116 | 4.472 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.3 | 71.6 | 11 | 7.21 | |