
Désiré Doué
160duels
7.834minuten
26goals
17assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Rennes | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Paris Saint Germain | 29 | 1.125 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2022/23 | Rennes | 26 | 1.114 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2023/24 | Rennes | 31 | 1.624 | 4 | 4 | 7.1 | |
| 2024/25 | Paris Saint Germain | 32 | 1.732 | 6 | 6 | 7.3 | |
| 2025/26 | Paris Saint Germain | 23 | 1.356 | 7 | 4 | 7.1 | |
| 2026/27 | Paris Saint Germain | 3 | 198 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 145 | 7.149 | 23 | 16 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | France | 4 | 138 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2026 | France | 11 | 547 | 3 | 1 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 15 | 685 | 3 | 1 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
158
sleutelpasses
235
tackles + int.
76
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten
Gebaseerd op 137 van de 160 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 6 mrt 2027URennes6.9
- 20 sep 2026UOlympique Marseille1–2W17.7
- 13 sep 2026UBrest0–1W6.5
- 4 sep 2026TMonaco1–2V6.8
- 28 aug 2026ULille2–2GL6.9
- 23 aug 2026URennes2–2GL6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 125 | 6.197 | 20 | 16 | 9 | 0 | 1.8 | 82.8 | 6 | 7.09 | |
| FIFA World Cup | 8 | 398 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 83.7 | 0 | 6.84 | |
| UEFA Nations League | 4 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.0 | 80.3 | 0 | 7.03 | |
| Totaal / Gemiddeld | 137 | 6.733 | 21 | 17 | 9 | 0 | 1.9 | 82.8 | 6 | 7.08 | |