
W. Ben Yedder
419duels
20.873minuten
200goals
56assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Toulouse | 4 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Toulouse | 9 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Toulouse | 34 | 0 | 15 | 0 | – | |
| 2013/14 | Toulouse | 38 | 0 | 16 | 5 | – | |
| 2014/15 | Toulouse | 36 | 0 | 14 | 3 | – | |
| 2015/16 | Toulouse | 35 | 2.895 | 17 | 5 | 7.0 | |
| 2016/17 | Sevilla | 31 | 1.663 | 11 | 4 | 6.9 | |
| 2017/18 | Sevilla | 25 | 1.699 | 9 | 3 | 6.8 | |
| 2018/19 | Sevilla | 35 | 2.819 | 18 | 9 | 7.2 | |
| 2019/20 | Monaco | 26 | 2.170 | 18 | 4 | 7.4 | |
| 2020/21 | Monaco | 37 | 2.624 | 20 | 7 | 7.1 | |
| 2021/22 | Monaco | 37 | 2.541 | 25 | 5 | 7.1 | |
| 2022/23 | Monaco | 32 | 2.134 | 19 | 6 | 7.2 | |
| 2023/24 | Monaco | 32 | 2.328 | 16 | 2 | 7.1 | |
| Totaal / Gemiddeld | 411 | 20.873 | 199 | 53 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | France | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | France | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | France | 2 | 0 | 0 | 2 | – | |
| 2021 | France | 2 | 0 | 0 | 1 | – | |
| 2022 | France | 2 | 0 | 1 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 8 | 0 | 1 | 3 | – |
Geavanceerde statistieken
39%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
133
sleutelpasses
74
tackles + int.
147
schoten op doel
12 0
kaarten
Gebaseerd op 135 van de 419 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 mei 2024TNantes4–0W17.2
- 12 mei 2024UMontpellier0–2W6.9
- 4 mei 2024TClermont4–1W2 110.0
- 28 apr 2024ULyon3–2V28.3
- 24 apr 2024TLille1–0W6.3
- 21 apr 2024UBrest0–2W6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 135 | 9.089 | 77 | 19 | 12 | 0 | 2.1 | 74.8 | 20 | 7.16 | |
| Totaal / Gemiddeld | 135 | 9.089 | 77 | 19 | 12 | 0 | 2.1 | 74.8 | 20 | 7.16 | |