
L. Waldschmidt
193duels
7.462minuten
37goals
9assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Eintracht Frankfurt | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Eintracht Frankfurt | 12 | 229 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2016/17 | Hamburger SV | 14 | 348 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2017/18 | Hamburger SV | 21 | 789 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | SC Freiburg | 30 | 1.716 | 9 | 1 | 7.0 | |
| 2019/20 | SC Freiburg | 23 | 1.270 | 7 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | VfL Wolfsburg | 14 | 719 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2022/23 | VfL Wolfsburg | 18 | 521 | 4 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | FC Köln | 22 | 1.149 | 3 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | FC Köln | 26 | 712 | 5 | 5 | 6.8 | |
| 2026/27 | FC Köln | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 184 | 7.462 | 31 | 9 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Germany U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Germany U21 | 2 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 2019 | Germany | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Germany U21 | 3 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 2020 | Germany | 2 | 0 | 2 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 9 | 0 | 6 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
38%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
27
sleutelpasses
51
tackles + int.
27
schoten op doel
0
reddingen
3 0
kaarten
Gebaseerd op 83 van de 193 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UHamburger SV2–1V6.3
- 5 apr 2026UEintracht Frankfurt2–2GL6.3
- 21 mrt 2026TBorussia Mönchengladbach3–3GL6.7
- 14 mrt 2026UHamburger SV1–1GL–
- 7 mrt 2026TBorussia Dortmund1–2V–
- 17 jan 2026TFSV Mainz 052–1W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 83 | 2.480 | 10 | 1 | 3 | 0 | 1.7 | 80.1 | 1 | 6.74 | |
| Totaal / Gemiddeld | 83 | 2.480 | 10 | 1 | 3 | 0 | 1.7 | 80.1 | 1 | 6.74 | |