
Freek Heerkens
204duels
15.625minuten
9goals
6assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Go Ahead Eagles | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Go Ahead Eagles | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Go Ahead Eagles | 6 | 526 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Willem II Tilburg | 14 | 786 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Willem II Tilburg | 10 | 694 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Willem II Tilburg | 15 | 1.102 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2017/18 | Willem II Tilburg | 29 | 2.539 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Willem II Tilburg | 28 | 2.412 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2019/20 | Willem II Tilburg | 22 | 1.979 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Willem II Tilburg | 14 | 914 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Willem II Tilburg | 19 | 1.603 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Willem II Tilburg | 21 | 1.201 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Willem II Tilburg | 22 | 1.509 | 2 | 2 | 7.1 | |
| Totaal / Gemiddeld | 204 | 15.625 | 9 | 6 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
61%
duelwinst %
70%
dribbelsucces
72%
passnauwkeurigheid
11
sleutelpasses
88
tackles + int.
3
schoten op doel
3 0
kaarten
Gebaseerd op 39 van de 204 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 27 mei 2023TVVV-Venlo2–2GL6.3
- 23 mei 2023UVVV-Venlo3–2V6.7
- 15 mei 2022TFC Utrecht3–0W7.3
- 11 mei 2022USC Cambuur1–1GL7.2
- 7 mei 2022THeracles Almelo2–0W7.2
- 24 apr 2022TVitesse1–0W7.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 39 | 2.610 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1.1 | 72.2 | 1 | 6.86 | |
| Totaal / Gemiddeld | 39 | 2.610 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1.1 | 72.2 | 1 | 6.86 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2024 | Willem II Tilburg | Retired | transfer | |
| 1 jul 2013 | Go Ahead Eagles | Willem II Tilburg | transfervrij | |
| 1 jul 2010 | Jong PSV | Go Ahead Eagles | transfervrij |