
Florian Grillitsch
279duels
18.613minuten
8goals
18assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Werder Bremen | 25 | 1.989 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2016/17 | Werder Bremen | 23 | 1.718 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2017/18 | TSG Hoffenheim | 25 | 1.895 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 2018/19 | TSG Hoffenheim | 30 | 2.394 | 0 | 3 | 7.1 | |
| 2019/20 | TSG Hoffenheim | 31 | 2.416 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2020/21 | TSG Hoffenheim | 26 | 1.882 | 2 | 1 | 7.1 | |
| 2021/22 | TSG Hoffenheim | 18 | 1.495 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2022/23 | AFC Ajax | 10 | 420 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | TSG Hoffenheim | 30 | 2.295 | 1 | 6 | 7.0 | |
| 2024/25 | Real Valladolid | 13 | 622 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | TSG Hoffenheim | 8 | 604 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | Frosinone | 1 | 8 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 240 | 17.738 | 7 | 17 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Austria | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Austria | 6 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2020 | Austria | 4 | 223 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Austria | 4 | 94 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021 | Austria | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Austria | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Austria | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Austria | 5 | 240 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Austria | 7 | 173 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026 | Austria | 6 | 145 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 39 | 875 | 1 | 1 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
54%
duelwinst %
69%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
65
sleutelpasses
344
tackles + int.
22
schoten op doel
0
reddingen
25 1
kaarten
Gebaseerd op 144 van de 279 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 6 sep 2026TVenezia3–2W6.1
- 29 aug 2026UFiorentina0–3W6.3
- 23 aug 2026TJuventus0–1V–
- 2 jul 2026USpain3–0V6.9
- 28 jun 2026UAlgeria3–3GL6.6
- 22 jun 2026UArgentina2–0V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 82 | 6.276 | 3 | 7 | 22 | 1 | 1.3 | 85.6 | 5 | 7.08 | |
| Eredivisie | 23 | 419 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | 88.9 | 0 | 6.85 | |
| La Liga | 14 | 621 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.3 | 85.4 | 1 | 6.76 | |
| UEFA Nations League | 11 | 267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 83.0 | 0 | 6.77 | |
| UEFA European Championship | 7 | 418 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 85.0 | 0 | 6.93 | |
| FIFA World Cup | 4 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 89.6 | 0 | 6.75 | |
| Serie A | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 62.5 | 0 | 6.20 | |
| Totaal / Gemiddeld | 144 | 8.097 | 3 | 8 | 25 | 1 | 1.3 | 85.6 | 6 | 6.98 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2023 | AFC Ajax | TSG Hoffenheim | transfervrij | |
| 1 sep 2022 | TBC | AFC Ajax | transfer |