
K. Baldé
248duels
10.012minuten
56goals
20assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Lazio | 25 | 0 | 5 | 4 | – | |
| 2014/15 | Lazio | 23 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Lazio | 31 | 1.767 | 4 | 2 | 7.0 | |
| 2016/17 | Lazio | 31 | 1.931 | 16 | 3 | 7.2 | |
| 2017/18 | Monaco | 23 | 1.482 | 8 | 5 | 6.9 | |
| 2018/19 | Inter | 24 | 886 | 5 | 2 | 6.9 | |
| 2019/20 | Monaco | 21 | 865 | 4 | 2 | 6.7 | |
| 2020/21 | Sampdoria | 25 | 1.203 | 7 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Cagliari | 26 | 1.238 | 3 | 1 | 6.6 | |
| 2024/25 | Monza | 11 | 640 | 2 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 240 | 10.012 | 55 | 20 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Senegal | 2 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2018 | Senegal | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Senegal | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Senegal | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 8 | 0 | 1 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
47%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
35
sleutelpasses
24
tackles + int.
35
schoten op doel
8 1
kaarten
Gebaseerd op 68 van de 248 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2025UAC Milan2–0V6.6
- 18 mei 2025TEmpoli1–3V7.0
- 11 mei 2025UUdinese1–2W17.3
- 12 apr 2025UVenezia1–0V6.7
- 5 apr 2025TComo1–3V6.5
- 30 mrt 2025UCagliari3–0V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 68 | 3.066 | 12 | 2 | 8 | 1 | 1.6 | 77.3 | 2 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 68 | 3.066 | 12 | 2 | 8 | 1 | 1.6 | 77.3 | 2 | 6.73 | |