
Leonardo Lopes
228duels
16.203minuten
7goals
12assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Wigan Athletic | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Hull City | 40 | 3.073 | 2 | 3 | 6.7 | |
| 2020/21 | Cercle Brugge | 19 | 955 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Cercle Brugge | 31 | 2.400 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Cercle Brugge | 30 | 2.371 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 2022/23 | Gent | 31 | 2.372 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 2023/24 | Cercle Brugge | 17 | 1.152 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | Gent | 17 | 1.152 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2025/26 | Gent | 37 | 2.464 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2026/27 | Gent | 5 | 244 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 228 | 16.203 | 7 | 12 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
73%
passnauwkeurigheid
18
sleutelpasses
126
tackles + int.
7
schoten op doel
0
reddingen
14 0
kaarten
Gebaseerd op 37 van de 228 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TStandard Liège2–1W6.3
- 13 sep 2026UGenk1–1GL6.1
- 6 sep 2026UCercle Brugge0–3W6.5
- 3 sep 2026TOH Leuven1–0W6.7
- 30 aug 2026TClub Brugge2–1W6.9
- 31 mei 2026TGenk1–1GL6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 37 | 2.682 | 2 | 3 | 14 | 0 | 1.1 | 73.3 | 1 | 6.79 | |
| Totaal / Gemiddeld | 37 | 2.682 | 2 | 3 | 14 | 0 | 1.1 | 73.3 | 1 | 6.79 | |