
M. Destro
319duels
18.133minuten
91goals
9assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Genoa | 16 | 599 | 2 | 0 | – | |
| 2011/12 | Siena | 30 | 2.191 | 12 | 0 | – | |
| 2012/13 | Roma | 21 | 1.106 | 6 | 0 | – | |
| 2013/14 | Roma | 20 | 1.237 | 13 | 0 | – | |
| 2014/15 | AC Milan | 15 | 846 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | Roma | 16 | 814 | 5 | 0 | – | |
| 2015/16 | Bologna | 27 | 2.140 | 8 | 3 | 6.8 | |
| 2016/17 | Bologna | 30 | 2.474 | 11 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Bologna | 26 | 1.619 | 6 | 3 | 6.8 | |
| 2018/19 | Bologna | 17 | 487 | 4 | 1 | 6.6 | |
| 2019/20 | Bologna | 5 | 184 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2019/20 | Genoa | 8 | 144 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Genoa | 29 | 1.617 | 11 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Genoa | 27 | 1.753 | 9 | 1 | 6.7 | |
| 2022/23 | Empoli | 17 | 565 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | Empoli | 15 | 357 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 319 | 18.133 | 91 | 9 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
39%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
65%
passnauwkeurigheid
25
sleutelpasses
27
tackles + int.
53
schoten op doel
14 0
kaarten
Gebaseerd op 117 van de 319 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 26 mei 2024TRoma2–1W6.9
- 19 mei 2024UUdinese1–1GL–
- 12 mei 2024ULazio2–0V6.6
- 5 mei 2024TFrosinone0–0GL–
- 28 apr 2024UAtalanta2–0V–
- 20 apr 2024TNapoli1–0W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 117 | 4.288 | 21 | 2 | 14 | 0 | 1.8 | 64.9 | 4 | 6.69 | |
| Totaal / Gemiddeld | 117 | 4.288 | 21 | 2 | 14 | 0 | 1.8 | 64.9 | 4 | 6.69 | |