
L. Muriel
378duels
19.728minuten
115goals
34assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Lecce | 29 | 2.104 | 7 | 0 | – | |
| 2012/13 | Udinese | 22 | 1.394 | 11 | 0 | – | |
| 2013/14 | Udinese | 24 | 1.416 | 4 | 0 | – | |
| 2014/15 | Sampdoria | 16 | 1.010 | 4 | 0 | – | |
| 2014/15 | Udinese | 11 | 370 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sampdoria | 32 | 1.690 | 6 | 5 | 6.9 | |
| 2016/17 | Sampdoria | 31 | 2.257 | 11 | 5 | 7.1 | |
| 2017/18 | Sevilla | 29 | 1.604 | 7 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Fiorentina | 19 | 1.444 | 6 | 0 | 7.0 | |
| 2018/19 | Sevilla | 6 | 119 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2019/20 | Atalanta | 34 | 1.244 | 18 | 1 | 7.2 | |
| 2020/21 | Atalanta | 36 | 1.434 | 22 | 9 | 7.3 | |
| 2021/22 | Atalanta | 27 | 1.541 | 9 | 8 | 7.4 | |
| 2022/23 | Atalanta | 31 | 1.070 | 3 | 3 | 6.9 | |
| 2023/24 | Atalanta | 18 | 395 | 2 | 1 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 365 | 19.092 | 111 | 34 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Colombia | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Colombia | 3 | 162 | 1 | 0 | – | |
| 2019 | Colombia | 9 | 464 | 3 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 13 | 636 | 4 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
161
sleutelpasses
61
tackles + int.
75
schoten op doel
3 2
kaarten
Gebaseerd op 121 van de 378 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 4 feb 2024TLazio3–1W6.3
- 27 jan 2024TUdinese2–0W–
- 15 jan 2024TFrosinone5–0W6.9
- 7 jan 2024URoma1–1GL–
- 30 dec 2023TLecce1–0W6.9
- 23 dec 2023UBologna1–0V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 121 | 4.434 | 36 | 19 | 3 | 2 | 1.9 | 75.1 | 10 | 7.18 | |
| Totaal / Gemiddeld | 121 | 4.434 | 36 | 19 | 3 | 2 | 1.9 | 75.1 | 10 | 7.18 | |