
José Gayà
353duels
28.537minuten
9goals
26assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Valencia | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Valencia | 35 | 2.920 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Valencia | 20 | 1.441 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Valencia | 27 | 2.090 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2017/18 | Valencia | 34 | 2.918 | 0 | 3 | 7.1 | |
| 2018/19 | Valencia | 35 | 3.138 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2019/20 | Valencia | 24 | 1.989 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Valencia | 33 | 2.848 | 1 | 7 | 6.8 | |
| 2021/22 | Valencia | 24 | 1.874 | 2 | 4 | 6.8 | |
| 2022/23 | Valencia | 32 | 2.714 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 2023/24 | Valencia | 25 | 1.797 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2024/25 | Valencia | 24 | 1.809 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2025/26 | Valencia | 32 | 2.461 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 2026/27 | Valencia | 2 | 105 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 348 | 28.194 | 9 | 26 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Spain | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Spain | 2 | 73 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Spain | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 5 | 343 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
59%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
171
sleutelpasses
454
tackles + int.
28
schoten op doel
0
reddingen
29 2
kaarten
Gebaseerd op 149 van de 353 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TReal Sociedad2–3V6.1
- 16 sep 2026UDeportivo Alavés0–1W7.0
- 11 sep 2026USevilla1–0V6.8
- 6 sep 2026TFC Barcelona0–5V5.3
- 30 aug 2026UDeportivo La Coruña3–1V–
- 10 mei 2026UAthletic Club0–1W7.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 149 | 11.650 | 5 | 17 | 29 | 2 | 1.2 | 79.4 | 16 | 6.94 | |
| Totaal / Gemiddeld | 149 | 11.650 | 5 | 17 | 29 | 2 | 1.2 | 79.4 | 16 | 6.94 | |