
Suso
324duels
21.129minuten
37goals
46assists
7.2rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Liverpool | 14 | 603 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Almeria | 33 | 2.260 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | AC Milan | 5 | 222 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | AC Milan | 1 | 55 | 0 | 1 | 7.2 | |
| 2015/16 | Genoa | 19 | 1.176 | 6 | 1 | 7.2 | |
| 2016/17 | AC Milan | 34 | 2.820 | 7 | 9 | 7.3 | |
| 2017/18 | AC Milan | 35 | 2.844 | 6 | 7 | 7.6 | |
| 2018/19 | AC Milan | 35 | 3.031 | 7 | 10 | 7.6 | |
| 2019/20 | AC Milan | 16 | 1.361 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 2019/20 | Sevilla | 17 | 784 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Sevilla | 34 | 2.229 | 3 | 4 | 7.1 | |
| 2021/22 | Sevilla | 8 | 389 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2022/23 | Sevilla | 25 | 1.060 | 2 | 4 | 6.9 | |
| 2023/24 | Sevilla | 29 | 1.512 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 2024/25 | Sevilla | 16 | 597 | 0 | 2 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 321 | 20.943 | 37 | 46 | 7.2 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Spain | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Spain | 2 | 140 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 3 | 186 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
51%
duelwinst %
68%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
141
sleutelpasses
92
tackles + int.
39
schoten op doel
11 1
kaarten
Gebaseerd op 137 van de 324 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2025UVillarreal4–2V17.3
- 18 mei 2025TReal Madrid0–2V6.6
- 13 mei 2025TLas Palmas1–0W6.9
- 10 mei 2025UCelta de Vigo3–2V7.3
- 4 mei 2025TLeganés2–2GL18.3
- 24 apr 2025UOsasuna1–0V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 137 | 5.781 | 6 | 15 | 11 | 1 | 1.5 | 85.3 | 8 | 7.01 | |
| Totaal / Gemiddeld | 137 | 5.781 | 6 | 15 | 11 | 1 | 1.5 | 85.3 | 8 | 7.01 | |