
David Soria
313duels
28.074minuten
0goals
0assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2017/18 | Sevilla | 15 | 1.265 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Getafe | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | Getafe | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Getafe | 28 | 2.520 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Getafe | 38 | 3.415 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Getafe | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Getafe | 38 | 3.414 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024/25 | Getafe | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | Getafe | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2026/27 | Getafe | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 313 | 28.074 | 0 | 0 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
79%
duelwinst %
49%
passnauwkeurigheid
5
sleutelpasses
10
tackles + int.
0
schoten op doel
520
reddingen
69
nul gehouden
213
tegendoelpunten
13 0
kaarten
Gebaseerd op 201 van de 313 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TMálaga1–0W7.3
- 16 sep 2026UReal Betis1–0V7.7
- 13 sep 2026TDeportivo La Coruña1–1GL6.3
- 7 sep 2026TCelta de Vigo1–1GL6.2
- 31 aug 2026UOsasuna1–0V7.2
- 5 apr 2026TAthletic Club2–0W6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 201 | 17.179 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0.0 | 48.7 | 26 | 7.02 | |
| Totaal / Gemiddeld | 201 | 17.179 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0.0 | 48.7 | 26 | 7.02 | |