
Rodrygo
208duels
11.621minuten
38goals
32assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Real Madrid | 19 | 1.023 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Real Madrid | 22 | 978 | 1 | 6 | 6.8 | |
| 2021/22 | Real Madrid | 33 | 1.526 | 4 | 4 | 6.9 | |
| 2022/23 | Real Madrid | 34 | 2.379 | 9 | 8 | 7.1 | |
| 2023/24 | Real Madrid | 37 | 2.389 | 10 | 5 | 7.3 | |
| 2024/25 | Real Madrid | 31 | 1.936 | 6 | 5 | 7.4 | |
| 2025/26 | Real Madrid | 19 | 680 | 1 | 3 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 195 | 10.911 | 33 | 31 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Brazil | 2 | 21 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Brazil | 2 | 21 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Brazil | 2 | 147 | 1 | 0 | – | |
| 2024 | Brazil | 3 | 236 | 2 | 0 | 7.8 | |
| 2025 | Brazil | 4 | 285 | 2 | 1 | 7.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 13 | 710 | 5 | 1 | 7.8 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
88%
passnauwkeurigheid
189
sleutelpasses
134
tackles + int.
108
schoten op doel
9 0
kaarten
Gebaseerd op 168 van de 208 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 3 dec 2025UAthletic Club0–3W6.5
- 27 sep 2025UAtlético de Madrid5–2V6.6
- 20 sep 2025TEspanyol2–0W6.3
- 11 mei 2025UFC Barcelona4–3V–
- 23 apr 2025UGetafe0–1W6.3
- 20 apr 2025TAthletic Club1–0W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 168 | 9.248 | 30 | 28 | 9 | 0 | 2.0 | 87.9 | 12 | 7.11 | |
| Totaal / Gemiddeld | 168 | 9.248 | 30 | 28 | 9 | 0 | 2.0 | 87.9 | 12 | 7.11 | |