
Gumbau
Gerard Gumbau
195duels
12.021minuten
3goals
18assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | FC Barcelona | 3 | 42 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2017/18 | Leganés | 25 | 1.430 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2018/19 | Leganés | 16 | 1.197 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Elche | 31 | 1.889 | 0 | 4 | 6.8 | |
| 2022/23 | Elche | 35 | 2.742 | 1 | 6 | 7.1 | |
| 2023/24 | Granada | 35 | 2.683 | 0 | 3 | 6.8 | |
| 2024/25 | Rayo Vallecano | 22 | 841 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2025/26 | Rayo Vallecano | 28 | 1.197 | 0 | 3 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 195 | 12.021 | 3 | 18 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
164
sleutelpasses
248
tackles + int.
36
schoten op doel
36 1
kaarten
Gebaseerd op 146 van de 195 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 apr 2026TEspanyol1–0W6.9
- 28 feb 2026TAthletic Club1–1GL6.3
- 15 feb 2026TAtlético de Madrid3–0W6.9
- 7 dec 2025UEspanyol1–0V6.3
- 24 sep 2025UAtlético de Madrid3–2V6.5
- 25 aug 2025UAthletic Club1–0V5.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 146 | 8.403 | 1 | 14 | 36 | 1 | 1.6 | 80.0 | 8 | 6.87 | |
| Totaal / Gemiddeld | 146 | 8.403 | 1 | 14 | 36 | 1 | 1.6 | 80.0 | 8 | 6.87 | |