
A. Espino
238duels
17.019minuten
4goals
15assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Cádiz | 32 | 2.607 | 0 | 3 | 6.7 | |
| 2021/22 | Cádiz | 37 | 3.329 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Cádiz | 36 | 3.123 | 0 | 4 | 6.8 | |
| 2022/23 | Rayo Vallecano | 37 | 3.123 | 0 | 4 | 6.8 | |
| 2023/24 | Rayo Vallecano | 37 | 2.512 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2024/25 | Rayo Vallecano | 29 | 832 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2025/26 | Rayo Vallecano | 30 | 1.493 | 2 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 238 | 17.019 | 4 | 15 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
51%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
67%
passnauwkeurigheid
121
sleutelpasses
602
tackles + int.
21
schoten op doel
32 0
kaarten
Gebaseerd op 178 van de 238 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 apr 2026TEspanyol1–0W7.0
- 28 feb 2026TAthletic Club1–1GL6.9
- 15 feb 2026TAtlético de Madrid3–0W7.3
- 24 sep 2025UAtlético de Madrid3–2V5.9
- 25 aug 2025UAthletic Club1–0V–
- 24 mei 2025TMallorca0–0GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 178 | 12.663 | 2 | 11 | 32 | 0 | 1.2 | 67.0 | 5 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 178 | 12.663 | 2 | 11 | 32 | 0 | 1.2 | 67.0 | 5 | 6.78 | |