
Solomon March
Solomon Benjamin March
276duels
15.781minuten
21goals
20assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Brighton & Hove Albion | 24 | 778 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Brighton & Hove Albion | 11 | 449 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Brighton & Hove Albion | 16 | 1.142 | 3 | 0 | 7.1 | |
| 2016/17 | Brighton & Hove Albion | 25 | 1.058 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2017/18 | Brighton & Hove Albion | 36 | 1.841 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Brighton & Hove Albion | 35 | 2.473 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 2019/20 | Brighton & Hove Albion | 19 | 1.143 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Brighton & Hove Albion | 21 | 1.675 | 2 | 1 | 7.1 | |
| 2021/22 | Brighton & Hove Albion | 31 | 1.739 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Brighton & Hove Albion | 33 | 2.703 | 7 | 7 | 7.3 | |
| 2023/24 | Brighton & Hove Albion | 8 | 558 | 3 | 1 | 7.4 | |
| 2024/25 | Brighton & Hove Albion | 13 | 162 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | Brighton & Hove Albion | 4 | 60 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 276 | 15.781 | 21 | 20 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
62%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
137
sleutelpasses
220
tackles + int.
52
schoten op doel
6 0
kaarten
Gebaseerd op 112 van de 276 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2026TManchester United0–3V6.9
- 17 mei 2026ULeeds United1–0V6.5
- 9 mei 2026TWolves3–0W6.3
- 11 apr 2026UBurnley0–2W–
- 14 mrt 2026USunderland0–1W–
- 1 mrt 2026TNottingham Forest2–1W6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 112 | 6.507 | 10 | 11 | 6 | 0 | 1.7 | 77.1 | 9 | 7.06 | |
| Totaal / Gemiddeld | 112 | 6.507 | 10 | 11 | 6 | 0 | 1.7 | 77.1 | 9 | 7.06 | |