
Yves Bissouma
252duels
15.792minuten
8goals
3assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Lille | 23 | 751 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Lille | 24 | 1.556 | 2 | 1 | 7.1 | |
| 2018/19 | Brighton & Hove Albion | 28 | 1.769 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Brighton & Hove Albion | 22 | 1.263 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Brighton & Hove Albion | 36 | 3.114 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Brighton & Hove Albion | 26 | 2.117 | 1 | 2 | 7.1 | |
| 2022/23 | Tottenham Hotspur | 23 | 1.003 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Tottenham Hotspur | 28 | 2.084 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024/25 | Tottenham Hotspur | 28 | 1.407 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | Tottenham Hotspur | 11 | 605 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 249 | 15.669 | 8 | 3 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Mali | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Mali | 2 | 117 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 3 | 123 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
65%
dribbelsucces
88%
passnauwkeurigheid
43
sleutelpasses
449
tackles + int.
18
schoten op doel
43 3
kaarten
Gebaseerd op 153 van de 252 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2026TEverton1–0W–
- 19 mei 2026UChelsea2–1V–
- 11 mei 2026TLeeds United1–1GL–
- 3 mei 2026UAston Villa1–2W6.5
- 25 apr 2026UWolves0–1W6.9
- 18 apr 2026TBrighton & Hove Albion2–2GL6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 153 | 9.065 | 4 | 2 | 43 | 3 | 1.3 | 88.4 | 4 | 6.89 | |
| Totaal / Gemiddeld | 153 | 9.065 | 4 | 2 | 43 | 3 | 1.3 | 88.4 | 4 | 6.89 | |