
Lucas Digne
446duels
32.980minuten
11goals
49assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Lille | 16 | 1.203 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Lille | 33 | 2.805 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Paris Saint Germain | 15 | 1.336 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Paris Saint Germain | 15 | 1.270 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Roma | 33 | 2.858 | 3 | 3 | 6.8 | |
| 2016/17 | FC Barcelona | 17 | 1.175 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | FC Barcelona | 12 | 702 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2018/19 | Everton | 35 | 2.966 | 4 | 4 | 7.3 | |
| 2019/20 | Everton | 35 | 3.035 | 0 | 7 | 7.1 | |
| 2020/21 | Everton | 30 | 2.682 | 0 | 7 | 7.1 | |
| 2021/22 | Aston Villa | 16 | 1.272 | 0 | 4 | 6.9 | |
| 2021/22 | Everton | 13 | 1.170 | 0 | 4 | 6.9 | |
| 2022/23 | Aston Villa | 28 | 1.500 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Aston Villa | 33 | 2.410 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2024/25 | Aston Villa | 38 | 2.357 | 0 | 4 | 7.0 | |
| 2025/26 | Aston Villa | 31 | 1.866 | 0 | 6 | 6.8 | |
| 2026/27 | Paris Saint Germain | 1 | 18 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 401 | 30.625 | 11 | 44 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | France | 3 | 174 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | France | 2 | 166 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | France | 1 | 79 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | France | 5 | 277 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | France | 7 | 217 | 0 | 2 | 7.3 | |
| 2021 | France | 2 | 88 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | France | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | France | 4 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | France | 9 | 451 | 0 | 3 | 7.6 | |
| 2026 | France | 11 | 633 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 45 | 2.355 | 0 | 5 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
41%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
207
sleutelpasses
422
tackles + int.
19
schoten op doel
0
reddingen
28 1
kaarten
Gebaseerd op 216 van de 446 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 6 mrt 2027URennes–
- 20 sep 2026UOlympique Marseille1–2W0.0
- 13 sep 2026UBrest0–1W0.0
- 28 aug 2026ULille2–2GL6.5
- 23 aug 2026URennes2–2GL–
- 18 jul 2026TEngland4–6V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 180 | 11.352 | 2 | 22 | 24 | 1 | 1.1 | 80.6 | 2 | 6.89 | |
| UEFA Nations League | 20 | 848 | 0 | 5 | 4 | 0 | 1.0 | 86.9 | 1 | 7.36 | |
| FIFA World Cup | 8 | 464 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 87.2 | 0 | 6.72 | |
| Ligue 1 | 5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 93.8 | 0 | 2.17 | |
| UEFA European Championship | 3 | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 77.3 | 0 | 7.00 | |
| Totaal / Gemiddeld | 216 | 12.779 | 2 | 27 | 28 | 1 | 1.0 | 81.2 | 3 | 6.83 | |