
Idrissa Gueye
Idrissa Gana Gueye
492duels
37.725minuten
21goals
16assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Lille | 11 | 356 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Lille | 25 | 1.378 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Lille | 29 | 1.950 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Lille | 37 | 3.330 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Lille | 32 | 2.734 | 4 | 0 | – | |
| 2015/16 | Aston Villa | 35 | 3.076 | 0 | 1 | 7.3 | |
| 2016/17 | Everton | 33 | 2.688 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 2017/18 | Everton | 33 | 2.757 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2018/19 | Everton | 33 | 2.825 | 0 | 2 | 7.1 | |
| 2019/20 | Paris Saint Germain | 20 | 1.655 | 1 | 2 | 7.1 | |
| 2020/21 | Paris Saint Germain | 28 | 1.587 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2021/22 | Paris Saint Germain | 26 | 1.642 | 3 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | Everton | 33 | 2.592 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2023/24 | Everton | 25 | 1.895 | 4 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Everton | 37 | 3.067 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2025/26 | Everton | 25 | 2.101 | 2 | 3 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 462 | 35.633 | 20 | 16 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Senegal | 2 | 136 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Senegal | 6 | 431 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019 | Senegal | 1 | 79 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Senegal | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Senegal | 2 | 180 | 1 | 0 | – | |
| 2022 | Senegal | 5 | 376 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Senegal | 2 | 102 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Senegal | 1 | 64 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Senegal | 3 | 180 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2026 | Senegal | 7 | 454 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 30 | 2.092 | 1 | 0 | 7.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
58%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
69
sleutelpasses
549
tackles + int.
29
schoten op doel
28 1
kaarten
Gebaseerd op 138 van de 492 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 1 jul 2026UBelgium2–2GL6.6
- 26 jun 2026TIraq5–0W8.3
- 23 jun 2026UNorway3–2V7.3
- 16 jun 2026UFrance3–1V6.6
- 25 apr 2026UWest Ham United2–1V6.3
- 19 apr 2026TLiverpool1–2V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 123 | 9.651 | 6 | 7 | 25 | 1 | 1.4 | 85.5 | 4 | 6.95 | |
| FIFA World Cup | 10 | 904 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1.1 | 89.5 | 0 | 6.93 | |
| Ligue 1 | 5 | 342 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 92.5 | 1 | 7.43 | |
| Totaal / Gemiddeld | 138 | 10.897 | 8 | 7 | 28 | 1 | 1.3 | 86.0 | 5 | 6.96 | |