
Axel Tuanzebe
124duels
8.924minuten
1goals
3assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Manchester United | 4 | 305 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Aston Villa | 5 | 300 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Manchester United | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Aston Villa | 28 | 2.396 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | Manchester United | 5 | 186 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2020/21 | Manchester United | 9 | 399 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Aston Villa | 9 | 506 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2021/22 | Napoli | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Stoke City | 4 | 254 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Ipswich Town | 18 | 1.379 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Ipswich Town | 22 | 1.717 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2025/26 | Burnley | 14 | 1.202 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2026 | Congo DR | 2 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2026/27 | Auxerre | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 124 | 8.924 | 1 | 3 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
11
sleutelpasses
147
tackles + int.
4
schoten op doel
0
reddingen
12 1
kaarten
Gebaseerd op 100 van de 124 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TBrest2–1W6.4
- 12 sep 2026TNice1–0W7.2
- 24 mei 2026TWolves1–1GL6.9
- 18 mei 2026UArsenal1–0V6.3
- 10 mei 2026TAston Villa2–2GL6.3
- 2 feb 2026USunderland3–0V5.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 52 | 3.424 | 1 | 1 | 7 | 1 | 1.3 | 84.2 | 0 | 6.54 | |
| Championship | 36 | 1.634 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1.0 | 85.1 | 1 | 6.92 | |
| Serie A | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 100.0 | 0 | 6.60 | |
| Ligue 1 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 88.6 | 0 | 6.84 | |
| Totaal / Gemiddeld | 100 | 5.248 | 1 | 2 | 12 | 1 | 1.1 | 84.8 | 1 | 6.67 | |