
André Gomes
262duels
16.261minuten
15goals
10assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Valencia | 33 | 2.558 | 4 | 0 | – | |
| 2015/16 | Valencia | 30 | 2.379 | 3 | 3 | 6.6 | |
| 2016/17 | FC Barcelona | 30 | 1.591 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2017/18 | FC Barcelona | 16 | 629 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2018/19 | Everton | 27 | 1.986 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2019/20 | Everton | 19 | 1.467 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2020/21 | Everton | 28 | 1.579 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2021/22 | Everton | 14 | 640 | 0 | 1 | 6.3 | |
| 2022/23 | Everton | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Lille | 26 | 1.627 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Everton | 12 | 503 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Lille | 20 | 1.288 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Lille | 2 | 14 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 258 | 16.261 | 15 | 10 | 6.6 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Portugal | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Portugal | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 4 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
40%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
39
sleutelpasses
133
tackles + int.
16
schoten op doel
19 0
kaarten
Gebaseerd op 108 van de 262 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 4 mei 2025TOlympique Marseille1–1GL–
- 27 apr 2025UAngers SCO0–2W6.7
- 20 apr 2025TAuxerre3–1W6.6
- 12 apr 2025UToulouse1–2W6.3
- 5 apr 2025ULyon2–1V6.9
- 30 mrt 2025TLens1–0W7.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 56 | 2.029 | 1 | 2 | 10 | 0 | 1.3 | 80.4 | 0 | 6.52 | |
| Ligue 1 | 52 | 2.908 | 3 | 2 | 9 | 0 | 1.4 | 89.2 | 1 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 108 | 4.937 | 4 | 4 | 19 | 0 | 1.3 | 85.0 | 1 | 6.67 | |