
Oussama Tannane
198duels
10.778minuten
41goals
31assists
7.3rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | SC Heerenveen | 8 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Heracles Almelo | 23 | 0 | 4 | 0 | – | |
| 2014/15 | Heracles Almelo | 19 | 0 | 5 | 0 | – | |
| 2015/16 | Heracles Almelo | 11 | 847 | 7 | 3 | 7.7 | |
| 2015/16 | Saint-Étienne | 10 | 606 | 2 | 1 | 7.2 | |
| 2016/17 | Saint-Étienne | 17 | 1.285 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | Las Palmas | 10 | 574 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | Saint-Étienne | 6 | 205 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2018/19 | FC Utrecht | 15 | 1.145 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 2019/20 | Vitesse | 18 | 1.437 | 5 | 6 | 7.3 | |
| 2020/21 | Vitesse | 28 | 2.325 | 7 | 7 | 7.6 | |
| 2021/22 | Vitesse | 4 | 208 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2022/23 | NEC | 25 | 2.146 | 6 | 9 | 7.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 194 | 10.778 | 38 | 31 | 7.3 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Morocco | 1 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 2020 | Morocco | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Morocco B | 1 | 0 | 1 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 4 | 0 | 3 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
51%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
158
sleutelpasses
87
tackles + int.
70
schoten op doel
18 2
kaarten
Gebaseerd op 61 van de 198 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 28 mei 2023UFortuna Sittard1–1GL7.6
- 21 mei 2023TAZ0–3V7.3
- 12 mei 2023UFC Twente4–0V6.9
- 6 mei 2023TSC Heerenveen2–3V7.2
- 1 apr 2023TPSV2–4V28.7
- 18 mrt 2023URKC Waalwijk1–3W28.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 61 | 4.766 | 13 | 18 | 18 | 2 | 3.0 | 73.7 | 12 | 7.52 | |
| Totaal / Gemiddeld | 61 | 4.766 | 13 | 18 | 18 | 2 | 3.0 | 73.7 | 12 | 7.52 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2023 | NEC | Umm-Salal SC | transfer | |
| 1 jul 2022 | Göztepe | NEC | transfervrij | |
| 30 jun 2019 | FC Utrecht | Saint-Étienne | huur | |
| 12 aug 2018 | Saint-Étienne | FC Utrecht | huur | |
| 12 jan 2016 | Heracles Almelo | Saint-Étienne | €2.5 mln | transfer |
| 16 jul 2013 | SC Heerenveen | Heracles Almelo | transfervrij | |
| 1 aug 2012 | Heerenveen U21 | SC Heerenveen | transfer |