
219duels
12.600minuten
52goals
23assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Elfsborg | 24 | 745 | 7 | 0 | 7.1 | |
| 2017 | Elfsborg | 19 | 1.451 | 7 | 5 | 7.1 | |
| 2018 | Elfsborg | 19 | 1.181 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2019 | Elfsborg | 20 | 1.345 | 6 | 0 | 6.8 | |
| 2020 | Elfsborg | 28 | 2.290 | 10 | 5 | 7.2 | |
| 2021 | Elfsborg | 27 | 2.099 | 8 | 7 | 7.1 | |
| 2022 | Elfsborg | 23 | 1.417 | 2 | 3 | 6.7 | |
| 2023 | Elfsborg | 21 | 896 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2024 | Elfsborg | 16 | 553 | 3 | 0 | 6.8 | |
| 2025 | Elfsborg | 19 | 462 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2026 | Elfsborg | 3 | 161 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 219 | 12.600 | 52 | 23 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
40%
duelwinst %
30%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
105
sleutelpasses
98
tackles + int.
57
schoten op doel
0
reddingen
23 0
kaarten
Gebaseerd op 130 van de 219 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 13 sep 2026TKalmar1–0W6.6
- 17 apr 2026UDegerfors0–1W5.9
- 11 apr 2026UVästerås SK2–2GL6.2
- 6 apr 2026TIFK Göteborg2–0W6.7
- 9 nov 2025UHammarby3–0V6.9
- 2 nov 2025TAIK0–3V7.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 130 | 6.645 | 23 | 13 | 23 | 0 | 1.6 | 69.2 | 3 | 6.84 | |
| Totaal / Gemiddeld | 130 | 6.645 | 23 | 13 | 23 | 0 | 1.6 | 69.2 | 3 | 6.84 | |